Nagroda w VIII edycji prestiżowego konkursu Rusztowanie Roku

Dobrze wykonana praca daje poczucie satysfakcji, a my satysfakcję bardzo lubimy i staramy się, aby stale nam towarzyszyła. Dziś jednak nasze uczucia są znacznie bardziej intensywne: rozpiera nas duma i z przyjemnością się tym chwalimy!
Nasza realizacja – budowa rusztowania elewacyjnego przy wysokościowcu zlokalizowanym w Warszawie, przy ul. Chmielnej 68 – została nagrodzona Złotym Kuplungiem i otrzymała I miejsce w obszarze średnich i dużych przedsiębiorstw VIII edycji prestiżowego konkursu Rusztowanie Roku!

Konkurs realizowany jest przez Polską Izbę Gospodarczą Rusztowań, a zgłoszone projekty podlegają dwustopniowej ocenie. Najpierw sprawdza je wewnętrzna Komisja Konkursu, którą tworzą eksperci reprezentujący Izbę, a następnie niezależna od Izby Kapituła Konkursu, złożona z ekspertów spoza organizacji.

Niełatwo jest zatem otrzymać I miejsce w tym konkursie, ale i sama realizacja projektu nie należała do najłatwiejszych: musieliśmy sprostać niemałym wyzwaniom, które wymagały nietypowych rozwiązań. Część elewacji obiektu, mającego w szczytowym miejscu 84 m wysokości, jest przełamana w 2 kierunkach. Mogliśmy postawić rusztowanie w kilku warstwach albo przenieść obciążenia bezpośrednio na stropy obiektu i właśnie to drugie rozwiązanie wybraliśmy. Szczegóły zastosowanych rozwiązań technicznych przedstawimy w artykule, który ukaże się w najbliższych miesiącach w prasie branżowej – już dziś zapraszamy do lektury!

A tymczasem dziękujemy ekipie monterów, koordynatorom i wszystkim osobom, które współpracowały przy realizacji tego projektu. Celebrując sukces, nie osiadamy jednak na laurach – pracujemy na kolejnych budowach i zakasujemy rękawy do realizacji następnych imponujących inwestycji.

Do zobaczenia na budowie!