Kontakt

Siedziba firmy

telka SA

ul. Warszawska 6
56-400 Spalice

tel. 71 399 99 99
fax. 71 399 99 98

NIP: 5272699318
KRS: 0000639842

poniedziałek – piątek
biuro:  7:00-16:00
magazyn: 7:00-15:00

sobota (tylko sprzedaż)
biuro: 7:00-12:00 
magazyn:  7:00-11:00

Sprzedaż

Administracja

Sprzedaż

Lider działu sprzedaży
Adriana Kubot (PL, DE)
kom.: +48 600 099 992
ada@telka.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Katarzyna Dudek (PL)
kom.: +48 503 850 010
katarzyna@telka.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Kinga Małek (PL, ENG)
kom.: +48 539 546 216
kinga@telka.pl

Specjalista ds. Sprzedaży 
Monika Zdanowicz (PL, ENG)
kom.: +48 734 160 027
monika@telka.pl

Specjalista ds. Sprzedaży
Dawid Telka (PL, ENG, IT)
kom.: +48 538 646 106
dawid@telka.pl

Kierownik działu administracji 
Paulina Sojko
+48 668 285 075
paulina@telka.pl

Księgowość/Windykacja
Ewelina Dobek
+48 539 546 215
ksiegowosc@telka.pl
ewelina@telka.pl

Logistyka
Tomasz Śniegula
+48 539 546 217
logistyka@telka.pl

Dzierżawa

Dzierżawa

Oferty

Kierownik sprzedaży w dziale wynajmu (rusztowania)
Paweł Pałys
+48 602 527 149

pawel@telka.pl

Doradca techniczno-handlowy
(ogrodzenia, rusztowania przejezdne) 

Agnieszka Grzelak
+48 604 606 285

agnieszka@telka.pl

Doradca techniczno-handlowy (szalunki)
Sebastian Frankowski 
+48 604 234 744
sebastian@telka.pl

Doradca techniczno-handlowy (szalunki)
Jakub Wojdyło
+48 882 344 446 
jakub@telka.pl

Obsługa Klienta

Kierownik działu obsługi klienta, obsługa umów dzierżawy  
Magda Orłowska
+48 882 344 445
magda@telka.pl

Rozliczenia i obsługa umów dzierżawy (rusztowania)
Katarzyna Słomska
+48 572 613 266
katarzyna.s@telka.pl

Rozliczenia i obsługa umów dzierżawy (szalunki)
Iwona Biernacka
+48 697 072 462

iwona@telka.pl

Rozliczenia i obsługa umów dzierżawy (szalunki)
Joanna Kopczyk
+48 668 182 317

joannakopczyk@telka.pl 

Koordynacja prac montażowych

Kierownik działu realizacji
Marek Roman
+48 609 881 777
marek@telka.pl

Koordynator prac montażowych
Przemysław Zataj 
kom.: +48 538 242 747
przemek@telka.pl

Koordynator prac montażowych 
Wojciech Dębicki 
kom.: +48 668 898 171
wojtek@telka.pl

Magazyn

Produkcja

Magazyn

Kierownik działu
Rafał Kłosowski
+48 882 835 104 
rafal@telka.pl

Produkcja

Technolog
Jacek Jednoróg
+48 668 893 775
jacek@telka.pl

Kierownik działu
Daniel Nicpoń
+48 532 728 185

daniel@telka.pl