Kontakt

Siedziba firmy

telka SA

ul. Warszawska 6
56-400 Spalice

tel. 71 399 99 99
fax. 71 399 99 98

NIP: 5272699318
KRS: 0000639842

poniedziałek – piątek
biuro:  7:00-16:00
magazyn: 7:00-15:00

sobota (tylko sprzedaż)
biuro: 7:00-12:00 
magazyn:  7:00-11:00

Sprzedaż

Dzierżawa szalunków

Sprzedaż

Lider działu sprzedaży
Adriana Kubot (PL, DE)
kom.: +48 600 099 992
ada@telka.pl

Przedstawiciel handlowy
Katarzyna Dudek (PL)
kom.: 691 742 085
katarzyna@telka.pl

Przedstawiciel handlowy
Olga Bilas (PL, RU, EN)
kom.: +48 539 546 216
olga@telka.pl

 

Dzierżawa szalunków

Kierownik działu
Sebastian Frankowski
+48 604 234 744
sebastian@telka.pl

Doradzca Techniczno-Handlowy
Jakub Wojdyło 
+48 882 344 446 
jakub@telka.pl

Rozliczenia
Joanna Kopczyk
+48 668 182 317

joannakopczyk@telka.pl

Rozliczenia
Iwona Biernacka 
+48 697 072 462

iwona@telka.pl

Dzierżawa rusztowań
i ogrodzeń

Administracja

Dzierżawa rusztowań i ogrodzeń

Kierownik d/s klientów
kluczowych
(oferty)

Paweł Pałys
+48 602 527 149

pawel@telka.pl

Koordynator prac montażowych
Przemysław Zataj 
kom.: +48 538 242 747
przemek@telka.pl

Koordynator prac montażowych
Wojciech Dębicki 
kom.: +48 668 896 171
wojtek@telka.pl

 

Dzierżawa rusztowań -Administracja

Rozliczenia faktur /
płatności

Magda Orłowska
+48 882 344 445
magda@telka.pl

Dyrektor działu
Marek Roman
+48 609 881 777
marek@telka.pl

Administracja

Obsługa umów dzierżawy
Paulina Sojko
+48 668 285 075
paulina@telka.pl

Księgowość
Ewelina Dobek
+48 539 546 215
ksiegowosc@telka.pl

Logistyka
Tomasz Śniegula
+48 539 546 217
logistyka@telka.pl

Magazyn

Produkcja

Magazyn

Kierownik działu
Rafał Kłosowski
+48 882 835 104 
rafal@telka.pl

Produkcja

Technolog
Jacek Jednoróg
+48 668 893 775
jacek@telka.pl

Kierownik działu
Daniel Nicpoń
+48 532 728 185

daniel@telka.pl