Kariera

Jesteśmy rodzinną firmą, działającą na rynku rusztowań od 20 lat. Wiemy ,że nasz sukces to zasługa zgranego zespołu. Jeśli chcesz być częścią tego sukcesu, jesteś osobą pracowitą, komunikatywną i znasz języki obce ta oferta jest dla Ciebie.

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów w Polsce i zagranicą
  • przygotowanie oferty, negocjowanie, opieka nad klientem
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • doradztwo techniczne w zakresie doboru optymalnego sprzętu tj rusztowań, szalunków
  • przygotowywanie raportów oceniających efektywność pracy

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku handlowca lub pokrewnym, najlepiej w branży rusztowań i szalunków
  • bardzo dobra znajomość języka obcego takiego jak francuski, niemieckiego, serbski, chorwacki na poziomie B2
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętności prowadzenia negocjacji, prezentacji i rozmów handlowych,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet office, systemy ERP)
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pakietu narzędzi służbowych,
  • szkolenie produktowe
  • praca w firmie stabilnej finansowo
  • możliwości udziału w międzynarodowych targach
  • stałe wynagrodzenie oraz premia od wyników
  • możliwości zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • praca na pełen etat

Zadania:

  • Wsparcie pracowników w zakresie realizacji obowiązków Służby BHP m.in. w prowadzeniu audytów i kontroli,
  • Pomoc przy wdrażaniu zasad BHP i ich koordynowanie
  • Tworzenie oraz weryfikacja instrukcji BHP w firmie
  • Prowadzenie gospodarki odzieżą roboczą – zamawianie u dostawców
  • Wsparcie działu kadr w realizacji bieżących zadań dot. HR
  • Pomoc w działaniach administracyjnych w firmie.

Oferujemy:

  • Pracę w miłym i ambitnym zespole
  • Ciekawe i rozwijające zadania
  • Możliwość rozwoju w kierunku BHP – szkolenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji swoich zainteresowań w dziedzinie BHP
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach Lean
  • Udział we wdrażaniu ISO w firmie
  • Wsparcie merytoryczne pracowników i Zarządu

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności planowania i koordynowania działań
  • Sumienność i dokładność
  • Otwartość na zmian
  • Pomysłowość i innowacyjność
  • Komunikatywność
  • Podstawowa wiedza oraz zainteresowanie w zakresie BHP
  • Wykształcenie kierunkowe lub jego aktualne zdobywanie będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie zawodowe dodatkowym atutem.