Jakość

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się handlem rusztowaniami i szalunkami oraz wynajmem i montażem tych elementów. Spółka została założona w 1999 roku przez członków rodziny Telka, którzy teraz zasiadają w jej zarządzie. Przez lata swej działalności firma zdobywała doświadczenie działając na rynku lokalnym oraz międzynarodowym. W ofercie sprzedaży klienci znajdą wszystkie popularne systemy rusztowań i szalunków, oraz akcesoria firmowane znakiem Telka.

Wieloletnie doświadczenie, znakomity zespół wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników oraz współpracowników pozwalają na realizację nawet najbardziej nietypowych zamówień Klientów, w sposób zapewniający im najwyższą jakość wyrobów, jednocześnie dotrzymując standardów bezpieczeństwa. Wszystkie działania realizujemy zawsze z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i pełnego zaangażowania.

 

 

Z ustalonej przez nas strategii wynikają cele i zadania dla wszystkich pracowników Firmy. Cele strategiczne, które są ich podstawą, związane są przede wszystkim z budową wizerunku godnego zaufania i rzetelnego partnera i są to:

  • ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości oferowanych przez nas wyrobów,
  • doskonalenie i optymalizacja realizowanych procesów oraz współpracy z naszymi partnerami handlowymi i dostawcami w celu zapewnienia Klientowi wyrobów spełniających jego wymagania zawsze w terminie z nim ustalonym,
  • spełnianie wymagań aktualnych przepisów prawa i innych regulacji,
  • podnoszenie standardów obsługi Klientów w celu spełnienia stale rosnących oczekiwań zarówno obecnych, jak i przyszłych Klientów,
  • zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania urazom ciała, chorobom zawodowym, zagrożeniom dla zdrowia,
  • podnoszenie kwalifikacji i świadomości pracowników w zakresie zagadnień bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zapewnienie ich współudziału w kreowaniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy
  • stałe doskonalenie funkcjonowania ZSZ, wprowadzanie nowatorskich rozwiązań w zakresie zarządzania, a tym samym usprawnianie procesów i rozwój firmy.

W imieniu całej Spółki deklaruję zaangażowanie w pracach nad utrzymaniem i ciągłym doskonaleniem skuteczności funkcjonującego Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z wymaganiami norm ISO 9001:2015, ISO 45001:2018 oraz przydzielenie środków niezbędnych dla realizacji celów oraz przyjętej Polityki ZSZ.


Zobacz w formacie PDF


Telka SA wykorzystując najnowocześniejszą technologię gwarantuje wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz deklarowane parametry produktów.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu naszych procesów nasza firma uzyskała certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania na zgodność z normami: 

Przez chęć ciągłego rozwoju i unowocześniania naszej firmy pracujemy nad spełnieniem kolejnych wymagań norm, efektem których będzie uzyskanie kolejnych Certyfikatów.