Brązowy Kuplung dla telka SA!

telka

Brązowy Kuplung dla telka SA!  Za Rusztowanie dla prowadzenia prac konserwacyjnych konstrukcji wsporczej i poszycia zbiornika wyrównawczego wieży ciśnień w Ciechanowie.

Na zamówienie firmy Ciechbud sp. z o. o. wykonaliśmy konstrukcję z rusztowań modułowych. Była to część zadania, które miało na celu zmianę formy użytkowania całej wieży ciśnień w Ciechanowie – obiekt nabierze formy eksploratorium matematyki i techniki, a teren wokół stanie się ogrodem sztuki z instalacją iluminacji dla odrestaurowanej wieży.

Projekt wymagał dogłębnej analizy, precyzyjnych ustaleń i licznych weryfikacji. Praca była też trudna ze względu na warunki atmosferyczne. Do tematu podeszliśmy jednak jak zwykle zawodowo i z pełnym zaangażowaniem – poza perfekcyjnym projektem i wykonaniem, liczy się dla nas ergonomia użytkowania i – przede wszystkim – bezpieczeństwo użytkownika.

Wszystko to przyczyniło się do nagrodzenia naszej firmy Brązowym Kuplungiem i zajęciem III miejsca w kategorii Rusztowania w VII edycji konkursu Rusztowanie Roku!

Jesteśmy dumni z siebie i gratulujemy Pawłowi Sonnkowi projektu i koncepcji rusztowania!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu http://www.pigr.pl/pl/page/aktualnosci/news/brazowy-kuplung-dla-telka-sa/58