Jesteśmy gospodarzem tegorocznego Forum Rusztowaniowego!

forum rusztowań 2019 telka

Już 7 września w Spalicach i we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja prestiżowego Forum Rusztowaniowego, którego organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Rusztowań. W tym roku mamy zaszczyt być współorganizatorem i gospodarzem tego wydarzenia.

Forum będzie podzielone na dwie części – pokazową i seminaryjną.
Część pokazowa będzie miała miejsce w siedzibie naszej firmy w Spalicach, będą się na nią składały m.in. takie pokazy, jak „Montaż kotwień windy Geda”, czy „Siły działające na ciało przy upadku z wysokości”. Zaprezentujemy także nasz autorski wykład praktyczny pt. „Wstydliwa prawda o rusztowaniach – czyli co mamy i z czego nie korzystamy podczas eksploatacji rusztowań”.
Po części pokazowej przenosimy się do Boutique Hotel’s we Wrocławiu, gdzie wręczone zostaną medale „Zasłużony dla branży rusztowaniowej”, a także nastąpi rozstrzygniecie VII Edycji Konkursu „Rusztowanie Roku”. Na koniec na uczestników czeka wspaniały rejs po Odrze i kolacja na statku Wratislavia.

Wśród osób obecnych na forum będą przedstawiciele urzędów i stowarzyszeń odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na budowie, członkowie Izby Rusztowań, redaktorzy prasy branżowej oraz przedstawiciele lokalnych władz.

Z niecierpliwością czekamy na wrzesień!