Polityka opinii

Polityka opinii telka S.A.

Drogi Kliencie, Użytkowniku, Odbiorco naszych treści!

Mając na celu poprawne i zgodne z prawem funkcjonowanie naszej firmy: telka S.A, przedstawiamy transparentne zasady oraz proces w jaki pozyskujemy opinie dotyczące naszych usług i produktów.

 1. Niniejsza Polityka dotyczy opinii o produktach i usługach telka S.A. z siedzibą w Spalicach przy ul. Warszawskiej 6, 56-400 Spalice zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000639842, NIP 5272699318, REGON 146843350.
 2. Opinie publikowane są na naszej stronie: https://telka.pl/.
 3. Opinie zbieramy nieodpłatnie.
 4. Nie zlecamy pisania płatnych opinii, ani też nie proponujemy żadnej innej gratyfikacji za napisanie korzystnej dla nas opinii.
 5. Nie zlecamy także wystawiania fikcyjnych opinii.
 6. W celu zebrania opinii korzystamy z zewnętrznej Wizytówki Google, która umożliwia wystawienie opinii przez klienta.
 7. Opinie w Wizytówce Google mogą być zamieszczane przez każdego klienta.
 8. Nie wszystkie opinie, które są umieszczane w Wizytówce Google, są przez nas publikowane – selekcji dokonujemy wewnętrznie.
 9. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane opinie były rzetelne i pochodziły od osób, które są naszymi rzeczywistymi klientami. W tym celu podejmujemy uzasadnione i proporcjonalne kroki zawarte w niniejszej polityce, aby sprawdzić, czy opinie te są z nią zgodne.
 10. Nie publikujemy opinii, które budzą nasze zastrzeżenia, co do ich autentyczności lub zawierają treści obraźliwe, naruszające dobre obyczaje.
 11. Jeżeli masz zastrzeżenia, co do autentyczności którejkolwiek z zamieszczonych przez nas opinii – zgłoś to do nas na adres: opinie@telka.pl, a my to zweryfikujemy.

Zasady te są aktualne na dzień 12.10.2023 r.

Brak poprzednich wersji.